Kerstactiviteiten in het Kasteel 2022

Op de kerstmarkt zijn alle activiteiten gratis en zonder reservering, behalve die met een sterretje *.

Vrijdag 25 november

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

 17h30
Fedasil kinderkoor

18 uur
“Mémoire de Forêt” *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18h30 – 22h
Aperitiefavond in het kasteel

19 uur
“Mémoire de Forêt” *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20 uur
“Mémoire de Forêt” *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Adèle Pham-Minh
Saxofoon duo

Zaterdag 26 november

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.30 – 15.00 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

15.30 – 16.00 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

17.00 – 17.30 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

18.00 uur
Mémoire de Forêt * (Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt * (Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt * (Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Cecilia Peçanha
(Braziliaanse muziek, jazz…)

Zondag 27 november

12.00 – 20.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.00 – 17.00 uur
Nostalgische moeders:
Uitdelen van kerstmutsen

14.30 – 15.00 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

15h – 18h
Bettina Kussel & Dexter Pallamy
violon & keyboard

15.30 – 16.00 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

17.00 – 17.30 uur
Victor Vincci
Buiksprekershow
(Kindergebied)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

Donderdag 1 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Sam Bosman – Concert

Vrijdag 2 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Sebi Lee – concert
(Jazz, blues…)

Zaterdag 3 december

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)


13.00 – 18.00 uur
Speel en beweeg animatie:
Compliciteit voeden door spel
(Kinderhoek)

15.00 uur
Bezoek van Sint-Nicolaas

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Nostalgia Night “Crooner” met Dj Charvey

Zondag 4 december

12.00 – 20.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Sinterklaas kleurwedstrijd
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

13.00 – 18.00 uur
Speel en beweeg animatie:
Compliciteit voeden door spel
(Kinderhoek)

14.30 – 18.00 uur
Candido Capilla, Mexicaanse muziek

15.00 – 16.00 uur
Aankomst van Sinterklaas

 16.00 uur
Tekening van de Sinterklaaswedstrijd

16.00 – 17.00 uur
Jenlis Sisters: Het Betoverde Bos *
(Heilige Kruis Kerk)

Online boeken voor het Betoverde Bos

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

Donderdag 8 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

19.00 – 20.30 uur
Jenlis Trio
Filmmuziekconcert * (Heilig Kruiskerk)

Online boeking Jenlis Trio Concert

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online Boeken

Vrijdag 9 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur

Retro Cinema voor kinderen

(Kindergebied)

17.00 – 19.00 uur

Elena Antropowski

Harpconcert

18.00 uur

Mémoire de Forêt *(Park)

geluid en licht

Online boeken

18.30 – 22.00 uur

Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur

Mémoire de Forêt *(Park)

geluid en licht

Online boeken

20.00 uur

Mémoire de Forêt *(Park)

geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur

Sebi Lee – concert (jazz, blues…)

Zaterdag 10 december

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.00 – 16.30 uur
Workshop breien en scrabble ontdekken
met de senioren van Rixensart
(Kindergebied)

14.30 – 15.00 uur
Kinderkoor van de Rixensart Academie

15.30 – 16.00 uur
Kinderkoor van de Academie van Rixensart

16.30 – 17.00 uur
Gezongen processie van Saint Lucia
(lichtfeest, Scandinavische traditie)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 19.00 uur
Volwassenenkoor van de Rixensart Academie

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

19.30 – 20.00 uur
Volwassenenkoor van de Rixensart Academie

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

20.30 – 22.00 uur
Duo Opale – concert
klarinet duo

Zondag 11 december

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.00 – 16.30 uur
Workshop breien en scrabble ontdekken
met de senioren van Rixensart
(Kindergebied)

14.30 – 15.00 uur
Kinderkoor van de Rixensart Academie

15.30 – 16.00 uur
Kinderkoor van de Academie van Rixensart

16.30 – 17.00 uur
Gezongen processie van Saint Lucia
(lichtfeest, Scandinavische traditie)

18.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

18.30 – 19.00 uur
Volwassenenkoor van de Rixensart Academie

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken


19.30 – 20.00 uur
Volwassenenkoor van de Rixensart Academie

20.00 uur
Mémoire de Forêt *(Park)
geluid en licht

Online boeken

Donderdag 15 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

17.30 – 18.00 uur
Saint Agnes Koor

17.30 – 18.00 uur
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

18.30 – 19.00 uur
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19:30 – 20:00
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

19.30 – 22.00 uur
Soushine, concert

Vrijdag 16 december

17.00 – 22.00 uur

17.00 – 22.00 uur
Zoek in het kindergedeelte
De Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

17.30 – 18.00 uur
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

18.30 – 19.00 uur
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19:30 – 20:00
Het Platchkov duo, acrobaten, en Sacha
(Kindergebied)

19.30 – 22.00 uur
Clémence & Laia
Concert

Zaterdag 17 december

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.00 – 18.00 uur
Kerstverhalen
(Kindergebied)

14.30 – 15.00 uur
La Guitarelle (koor)

15.00 – 15.30 uur
Aankomst en uitreiking van de vlam van Bethlehem gedragen door de scouts

16.30 – 17.00 uur
Jeugdkoor van de Academie van Rixensart

17.30 – 18.00 uur
Jeugdkoor van de Academie van Rixensart

18.00 – 18.30 uur
Verschijning van de kerstengel

18.30 – 19.00 uur
Jeugdkoor van de Academie van Rixensart

18.30 – 22.00 uur

Aperitiefavond in het kasteel

19.00 – 19.30 uur
Verschijning van de kerstengel

19.45 – 21.15 uur
Sarah Barakat
sopraan en gitaar

Zondag 18 december

12.00 – 22.00 uur

12.00 – 22.00 uur
Retro Cinema voor kinderen
(Kindergebied)

14.00 – 18.00 uur
Kerstverhalen
(Kindergebied)

15.30 – 16.00 uur
Jeugdkoor van de Rixensart Academie

16.30 – 17.00 uur
Jeugdkoor van de Academie van Rixensart

17.30 – 18.00 uur
Verschijning van de kerstengel

18.30 – 19.00 uur
Jeugdkoor van de Academie van Rixensart

18.30 – 22.00 uur
Aperitiefavond in het kasteel

19.00 – 19.30 uur
Verschijning van de kerstengel